Lasītājs izdzīvo tūkstošiem dzīvju, pirms mirst.
Pārējie — tikai vienu.

/ Džordžs R.R. Mārtins /

Pludmales romāns

Emīlija Henrija

Mīlas romānu autore, kas vairs netic mīlestībai, un elitārās literatūras rakstnieks, kas iestidzis rutīnā, met viens otram izaicinājumu vasaras garumā — izaicinājumu, kas varbūt mainīs viņu priekšstatus par to, kā jābeidzas stāstiem.

Augusts Everets ir kritiķu slavēts elitārās literatūras rakstnieks. Janvāre Endrūsa raksta romantiskus stāstus dāmām. Viņa savus varoņus saved kopā uz mūžu, savukārt viņš — iedzen kapā.

Abi ir pilnīgi pretstati.

Patiesībā viņus vieno tikai tas, ka trīs vasaras mēnešus viņi dzīvo kaimiņos katrs savā pludmales mājā bez naudas, bet toties ar radošo krīzi.

Līdz kādā pelēkā vakarā viņi noslēdz derības, cerot tādējādi izrauties no rakstniecības rutīnas dūksnāja: Augusts pa vasaru uzrakstīs kaut ko dzīvespriecīgu, savukārt Janvāre uzceps “nākamo dižo amerikāņu romānu”. Viņa vedīs Gustu neīstos randiņos, kas būs kā no romantiskām filmām, bet viņš paņems Janvāri līdzi uz intervijām ar vietējā meža nāves kulta izdzīvojušajiem (cik tipiski). Abi pabeigs savas grāmatas, un neviens nebūs iemīlējies. Kā tad.


'Oriģināli, dzirkstoši spoži un viscaur ar sirdi…' —Sallija Torna, grāmatas 'Ienaida spēle' autore


Cena: EUR 14.89

Emily Henry. Beach Read
No angļu valodas tulkojusi Ieva Melgalve
ISBN: 978-9934-553-52-3
Cietie vāki
320 lpp.
Grāmata izdota 15.09.2023.

Romantiķu grāmatu klubs

Lisa Keja Adamsa

PIRMAIS GRĀMATU KLUBA NOTEIKUMS – PAR GRĀMATU KLUBU NERUNĀ.

Nešvilas “Leģendu” zvaigznes Gevina Skota laulība ir nonākusi augstākā līmeņa strupceļā. Viņš nesen ir atklājis pazemojošu noslēpumu — sieva Tea vienmēr tēlojusi lielo “O”. Atklājums laupa viņam savaldību, un saspringto attiecību vadzis lūst. Tea pieprasa šķiršanos, un Gevins saprot, ka ļāvis savam lepnumam un bailēm gūt virsroku.


LAIPNI LŪGTI ROMANTIĶU GRĀMATU KLUBĀ!

Satriektais un izmisušais Gevins palīdzību atrod negaidītā vietā — slepenā mīlas romānu lasītāju klubā, kura biedri ir Nešvilas ietekmīgākie vīrieši. Ar savas pašreizējās lasāmvielas — erotiskas vēsturiskas drāmas “Iekarot grāfienes sirdi” — palīdzību puiši māca Gevinam, kā glābt laulību. Tomēr, lai nelaimīgais Romeo atrastu sevī varoni un atgūtu sievas uzticēšanos, ar rožainiem izteicieniem un grandioziem žestiem vien nepietiks.


Ar 'Romantiķu grāmatu klubu' izdevniecība 'Prometejs' uzsāk jaunu grāmatu sēriju 'Evita', kas specializēsies romantisko romānu izdošanā.

Cena: EUR 13.99

Lyssa Kay Adams. Bromance book club
No angļu valodas tulkojusi Santa Andersone
ISBN: 978-9934-553-50-9
Cietie vāki
288 lpp.
Grāmata izdota 28.06.2023.